Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Неділя, 23 лип. 2017

НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИЙ ДЛЯ МОСКВИ ПРОТИВНИК - ПОРОШЕНКО ТА ЙОГО ПОЛІТИЧНА КОМАНДА!!!

Президент Порошенко був і залишається найнебезпечнішим для Москви політичним противником!
Він організував другий дипломатичний фронт проти російських загарбників у Європі та світі. Якщо завдяки нашим воїнам в зоні АТО росіяни втратили кілька тисяч убитих бійців, то завдяки економічним санкціям Москва втратила близько 80 мільярдів доларів.
І Європа, і США могли реагувати на російську агресію зовсім
інакше. Наприклад після захоплення Росією Південної Осетії президент США заявив про «перезавантаження стосунків між РФ та США». Ні про які економічні санкції тоді не йшлося – виключно про «неглибоке занепокоєння». Лише завдяки дипломатичній активності Петра Порошенка світ відреагував інакше на російське вторгнення в Україну.
Москва багато дала б за нейтралізацію Петра Порошенка. І якщо фізичне знищення неможливе, росіяни готові платити чималі гроші для політичної нейтралізації українського Президента, зменшення його авторитету в країні та впливу на міжнародну ситуацію, насамперед, через активізацію підконтрольних кремлю "українських" політиків та політичні сили. Зазнавши поразки у відкритому протистоянні з Україною Москва робитиме ставку на дестабілізацію внутрішньополітичного життя в Україні через свою "п'яту колону", яка діятиме підступно, цинічно, не гребуючи жодними методами.

Росія робить усе можливе для зменшення підтримки

Блоку Петра Порошенка, використовуючи, на жаль, при цьому в темну (а можливо й відкрито) достатньо авторитетних українських політиків та політичні сили, завданням яких є розпорошення патріотичних сил, деморалізація населення, пониження авторитету української влади!
Тому кожен патріот України, кожен, хто хоче зупинити московського агресора і повернути на українську землю мир - має підтримати партію Президента.
Є багато українських політичних партій, що беруть участь в виборах, але для Москви реально страшна тільки одна – партія українського Президента.

26 жовтня не можна сидіти вдома: треба йти і рятувати свою країну - голосувати за тих, кого боїться Москва!