Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Субота, 19 серп. 2017

ВИБОРЧА КОМАНДА

Виборча команда. Основою внутрішнього середовища виборчої кампанії виступає виборча команда - група людей, які організовують і проводять виборчу кампанію. Саме виборча команда є вирішальним елементом виборчої кампанії. Розуміння сутності команди, методів і способів її функціонування, раціональне використання управлінських навичок, здібностей і підготовки кожного з членів команди, підпорядковане єдиній стратегії виборчої кампанії, є запорукою досягнення головної мети – перемоги на виборах. Кандидат може стати відомим, отримати перемогу лише завдяки хорошій команді.

Фактично немає випадків, у яких перемогу одержав кандидат, який працював з поганою командою чи  взагалі без неї. Тому принциповим завданням, яке має розв’язати кандидат, є формування працездатної команди, яка вирішуватиме всі проблеми, що поставатимуть упродовж виборчого марафону.

Підбір та формування команди - дуже серйозний та відповідальний момент виборчої кампанії. Для створення справжньої команди потрібні люди, здатні акумулювати корисні ідеї та втілювати їх у життя. Вони повинні бути однодумцями в головному – бажанні досягнути поставленої мети, мати лідерські й аналітичні здібності, вміти організовувати справу, адекватно оцінювати ситуацію, контролювати хід виконання роботи. Вони повинні вміти грамотно писати й висловлюватися, легко та ефективно спілкуватись.

При підборі команди до складу виборчого штабу варто своєчасно позбавити команду т. зв психологічної інфекції”. Слід уникати у своїй команді невдах та нещасливих людей - вони перекладуть автоматично свої невдачі на імідж кандидата. Невдахи апріорі згодні з поразкою. Прагніть співробітничати з  ”везунчиками” та людьми з психологією переможців. При цьому спрацьовує кумулятивний ефект, коли позитивний настрій кандидата та команди передається оточуючим і навпаки.

Вирішальні принципи формування команди – неформальні та особисті зв’язки кандидата та членів, повна довіра, взаємна відповідальність, відданість справі, злагодженість і взаємна підтримка, де все загалом створить ефект синергетизму. У команді-переможниці навіть кандидат підкоряється законам і правилам діяльності команди. Персональний склад виборчої команди з міркувань безпеки слід тримати в таємниці.