Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Четвер, 17 серп. 2017

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ВИБОРЧОГО ШТАБУ

Заходи безпеки виборчого штабу. Планування та обговорення виборчої кампанії повинні проводитись у приміщеннях, які не прослуховуються. Обговорення серйозних питань телефоном небажане. Окремі відділу штабу слід розділити й максимально обмежити спілкування між їх працівниками. Крім офісу основного штабу бажано мати 2-3 додаткові приміщення, які можуть використовуватися для роботи аналітиків та для проведення закритих засідань.

Компютерні версії документів повинні зберігатися на одному захищеному комп’ютері або на закодованій дискеті. Компютери та бази даних повинні бути максимально захищеними, доступ до них повинен бути обмеженим для членів штабу і повністю закритим для сторонніх. Комп’ютерні мережі можуть об’єднуватися лише в рамках одного підрозділу.

Комп’ютери з яких можна відсилати електронну пошту, робити копіювання та роздруківку повинні бути під наглядом керівників підрозділу. Для знищення чернеток та використаних матеріалів слід використовувати подрібнювач паперу.

 

Для забезпечення охорони штабу слід встановити офіційні чи неофіційні контакти з правоохоронними органами чи охоронними фірмами. У штабі повинні знаходитись протипожежні засоби та медичні аптечки.