Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Понеділок, 24 лип. 2017

"КУХОННИЙ КАБІНЕТ"

Кухонний кабінет”. Найбільш наближені до кандидата фахівці з головних напрямів виборчого процесу формують неформальну структуру - кухонний кабінет”, який і є головним штабом виборчої кампанії.

Назва пішла від звички збиратись наближеним особам разом з кандидатом увечері в нього на кухні, щоб підбити підсумки роботи за добу, прийняти оперативні рішення в зв’язку з непередбаченими змінами, що сталися в ході виборчої кампанії.

Кухонний кабінет – це люди абсолютної довіри, вони можуть відкрито, щиро й критично висловлюватись з приводу будь яких процесів, осіб і дій виборчої кампанії. Здебільшого, вони займають ключові посади у виборчому штабі: менеджер (керівник) виборчої кампанії, референт-секретар, прес-секретар, начальник штабу, скарбник, юрист, голова фінансово комітету, керівник групи безпеки, керівник добровольців, голова громадського комітету підтримки та довірені особи кандидата.

 

Кухонний кабінет обов’язково підбиває підсумки доби, але не обов’язкова присутність кандидата – через щільний графік він не завжди має змогу щоденно брати участь у засіданнях кухонного комітету. Ухвали кухонного кабінету здебільшого обов’язкові для кандидата. Розлад у кухонному кабінеті або між кухонним кабінетом і кандидатом неминуче приведе до поразки у виборчій кампанії.