Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Четвер, 27 лип. 2017

ТЕХНОЛОГІЯ ПОЄДНАННЯ СТАВКИ НА ЛІДЕРА І ПАРТІЮ

Технологія поєднання ставки на лідера і партію - полягає у тому, що воєдино поєднуються дві окремі технології – технологія ставки на лідера партії та технологія ставки на партію. У ході її реалізації одночасно “розкручуються” й окремі партійні лідери, і політична партія (блок) як активний, організований і підготований суб’єкт політичної діяльності, як політична сила, яка здатна взяти на себе відповідальність за майбутнє держави.

Поєднання лідера й партї існує у масовій свідомості виборців. Якщо це уявлення збігається з одним із домінуючих стереотипів, то можна говорити, що позитивний образ лідера (партії) сформований. Якщо такого збігу не відбулося, то цього не сталося.

Деякі партії утримуються в політиці тільки завдяки іміджу свого лідера. Створюючи власний образ, партії повинні домагатися комплексного подання й розкриття цілої організації, коли всі її елементи працюють на одну ідею. Сама партія повинна сприйматись у свідомості виборців як могутня, дієздатна організація, яка може подолати всі перешкоди, що стоять на її шляху.