Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Четвер, 17 серп. 2017

ТЕХНОЛОГІЯ ПРОВІДНОЇ ІДЕЇ (ІДЕАЛУ)

Технологія провідної ідеї та ідеалу - полягає у тому, що  в основу, в центр усієї виборчої кампанії ставиться така ідея, такий ідеал, який здатний привернути на свій бік максимальну кількість виборців. Лише ідеї, які проникли у свідомість і підсвідомість мас, можуть підняти їх на відповідні дії (у тім числі й голосування за певного кандидата чи партію). Виділяють тісний взаємозв’язок між ідеями та процесом абстрактного мислення людини й системою цінностей особистості.

В ідеї має бути закладений певний ідеал майбутнього держави, суспільства й кожного громадянина. Політичний ідеал повинен надихати, малювати виборцям ідеальну конструкцію майбутнього у випадку перемоги кандидата у депутати (політичної партії). У ході виборчої кампанії через нього кандидат (партія) ретранслює свої цінності, закладає модель політичної поведінки, фіксує цінність суспільного та індивідуального буття.

Політичний ідеал поряд із політичними поглядами, настроями, почуттями, думками фіксується у свідомості електорату, якщо він виражає глибинні конкретно-історичні інтереси суспільства, різних соціальних груп та окремих індивідів.