Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
П'ятниця, 18 серп. 2017

ФОРМИ РАДІОРЕКЛАМИ

Форми радіореклами:

Основною формою радіо реклами є радіоролик (блек-аут) - короткочасне (тривалістю 20-30 секунд) рекламне звернення на радіо, ідея якого може розвиватися в таких формах: діалог, вільна композиція з відтінками гумору і т. д.

Діалог рекламний - жанр радіореклами тривалістю не більше 45 секунд, що складається з рекламної сценки за участю від двох і більше персонажів. Прес-службі кандидата слід забезпечити відеозапис зустрічей та поїздок кандидата, саме на них можна отримати спонтанні, а тому й найприродніші бліц-виступи кандидата з різних проблем, які зголом можна використовувати в ході розкрутки” іміджу.

Виступи - особисті звернення (монологи) кандидата, його довіреної особи, уповноваженої особи політичної партії (блоку) або інших суб’єктів виборчого процесу до виборців з викладенням передвиборної програми.

Зазвичай фахівець з ПР-технологій готує сценарій виступу однак можлива й імпровізація - подача реклами в радіо- або телеефірі у формі вільного викладу тексту, а не читання його за раніше заготовленим сценарієм. При підготовці радіореклами важливе значення має також і голос диктора. Він повинен стати частиною фірмового стилю кампанії. Різноголосиця тут недоречна. В ідеалі бажано використовувати голос одного з відомих журналістів, який пізнається слухачами або ведучого новин.  Знайомий голос полегшуватиме сприйняття змісту рекламного ролика й робитиме його схожим на новини.

Створенням теле- та радіореклами займаються телерадіоорганізації. Ст. 1. Закону України “Про телебачення і радіомовлення” визначає телерадіоорганізаціями редакції, студії, агентства, об’єднання, асоціації, компанії, радіостанції тощо – юридичні особи, зареєстровані у визначеному чинним законодавством порядку, які мають право виробляти та розповсюджувати телерадіопередачі та програми. Канали теле- і радіомовлення, призначені для трансляції телерадіопрограм понад половини областей України називаються загальнонаціональними каналами радіо і телебачення.