Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Субота, 19 серп. 2017

Оголошення

Львівський політолог Юрій Шведа випустив нову книгу

Нова книга львівського політолога Юрія Шведи "Технологія виборчої кампанії. Основи електорального маркетингу та менеджменту" вийшла у Львові.

Книга вийшла друком у видавництві Львівського національного університету імені Івана Франка.Вона розглядає теоретичні та практичні аспекти організації та проведення виборчої кампанії.

"Розкрито суть, складові, етапи та ресурси виборчої кампанії, основи електорального (виборчого) маркетингу і менеджменту, виборчої комунікації та виборчої поведінки, іміджелогії та іміджмейкингу, електорального консультування. Детально проаналізовано виборчі стратегеми та технології", - йдеться в анотації до книги.

Книга призначена для студентів вишів спеціальності "Політологія", інших гуманітарних спеціальностей, аспірантів і викладачів, державних службовців, політичних діячів, лідерів партійних організацій, менеджерів та учасників виборчих кампаній - усіх, хто цікавиться політикою.

Варіанти, 12.09.2013.

 

 

Образовательная программа летнего лектория Master of Political Management (10 - 13 июля 2014 года)

Образовательная программа летнего лектория Master of Political Management. Программа состоит из лекций, мастер-классов, дискуссий и практических занятий в агентствах преподавателей.Занятия пройдут с 10 по 13 июля2014 года в Киеве по адресу улица Константиновская, 21, на площадке свободного пространства Freud House.

Деталі програми тут