Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
П'ятниця, 18 серп. 2017

Об’єднання опозиційних партій на базі «Батьківщини» може завершитись розколом?

Під час об’єднавчих процесів восьми політичних партій на базі ВО «Батьківщина» є ризик, що на виході ми одержимо ще більше партійних організацій. Про це сьогодні, 29 квітня, в коментарі Гал-інфо зазначив політолог Юрій Шведа.

За його словами, процес об’єднання буде надзвичайно складним та болісним.Юля

«Досвід попередніх об'єднань показує, що там, де намагаються об’єднатись дві партії, на виході ми отримаємо чотири. В даному випадку об’єднатись повинно вісім партій», - сказав Юрій Шведа.

За його словами, стверджувати про розкол зарано, натомість слід очікувати, що в середовищах цих партій будуть незадоволені процесом об'єднання, адже йдеться про амбіції політиків.

«Там, де є домінуюча організація, то вона просто поглине дрібніші партії, а коли є дві потужні організації, то тут все складніше. Це і ресурси, і люди, загалом це не прості процеси. Особливо гострою буде боротьба на Львівщині», - сказав політолог.

Юрій Шведа також наголосив, що опозиційним силам потрібно буде визначитись, за яким принципом буде відбуватись розподіл керівних посад партійних організацій на місцях.

«Це важливо, адже той, хто очолюватиме місцеву організацію, підбиратиме собі відповідно кадри, на які буде опиратися. В даному випадку «Батьківщина» більш структурована партійна організація, тому її представник має більше шансів очолити організацію на Львівщині», - сказав Шведа.