Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
П'ятниця, 18 серп. 2017

Незалежність на хвилях Незалежності

Незалежність на хвилях Незалежності

Нещодавно, коли звучали голоси митців, політиків, громадських діячів на радіохвилях - дух солдатів животів, громадська свідомість зростала, а інтелектуали творили шедеври. Ось вона – сила слова. Сила радіо, я б сказала. Що впевнено в часи тотальної заборони української мови, піднімало націю. Добре, що й сьогодні маємо приклади тих років, які є свідками народження України.

Серед багатьох доступних для кожного засобів масової інформації найбільш зручним є радіо. Зручне воно і за способом подачі матеріалу, і за оперативністю, і доступністю майже на усій території держави. Радіо здатне охоплювати якнайширшу вікову аудиторію, робити найрізноманітніші програмні продукти.

Радіо Незалежність – одна з перших недержавних радіостанцій в Україні. Ефірне мовлення розпочало з 1991 року. Це вже 24 роки невтомної праці на українському медіа-ринку. Весь цей час, програми були спрямовані на утвердження Української державності, на донесення до слухача правди про історію нашого народу, його найкращих представників.

З кожним роком, як і держава, в якій воно функціонує – Україна, воно все вдосконалюється та укріплюється на хвилі незалежності. На радіочастотах звучить інформаційні, аналітичні, політичні, музичні та ще багато різножанрових програм, що вибудовують уявлення слухача, формуючи мислячу еліту. Є й можливості вести дискусію в прямих ефірах.

Впевнено можна говорити, що запит від суспільства на якісний інформаційний продукт зростає, а популярність таких радіостанцій лише збільшуватиметься. Коли ж більше буде свідомого народу, тоді і дістанемо справжню незалежність у всьому.

Сьогодні українське суспільство виховується в дусі патріотизму. Радіо — аполітичне, музика — змістовна, програмний продукт — цікавий, мова – українська… Ера цього радіо ще незавершена.

Марії Терендій

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити