Інструменти
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Polish(Poland)German(Germany)French(France)Spanish(Spain)
Четвер, 27 лип. 2017

Радіо "Вголос"

Радіо «Вголос»

«Вголос» - радіо однойменного львівського новинного порталу.

За критерієм дизайну сайт «Вголос», вирізняється мінімалістичним стилем, котрий зараз «в тренді». Сучасний вигляд ресурсу обумовлений курсом редакції на західні медіа, де дизайн за важливістю ототожнюється із контентом. Унікальність ресурсу «Вголос» полягає в його наповненні. З урахуванням спеціалізації, основний критерій, яким керується редакція це актуальність (загальнонаціональні та локальні новини, музична індустрія тощо). Радіо працює за принципом «зрозуміло-просто», у матеріалах використовує інформацію від першоджерел та запрошує на ефіри експертів з різних галузей.

Торкаючисьмузичної тематики,«Вголос» не транслює вітчизняний поп-продукт (виняток - зарубіжна популярна музика, котра межує з іншими музичними жанрами).  Варто відзначити, що значна частина музичного наповнення це фолк, етно, електро та рок музика вже українського виробництва, таким чином радіо виграє на якості, замість популярності.

Слоган «Вголос» - «радіо з характером».

Зважаючи на слабку пропозицію на українському інтернет-медіа ринку сайтів із музичним спрямуванням, сайт може стрімко вийти на загальнонаціональний рівень, через відсутність в Україні пропозиції з існуючим попитом. Очевидно, через складну ситуацію в країні та ажіотажем навколо політичних проблем, розвиток культури, зокрема музики відійшов на другий план. Тому радіо із якісним музичним контентом– ніша, котру потрібно заповнити.

Студентка групи ЖРН-32С

Роксолана Кікерчук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити